رئیس کل و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی و نیز تنی چند از مقامات ارشد صنعت بیمه از اقدامات روابط عمومی شرکت بیمه اسماری تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، در حاشیه بیست و ششمین همایش روز ملی بیمه، روابط عمومی 10 شرکت بیمه به عنوان برگزیدگان هفتمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت بیمه معرفی شدند.

 در این میان از روابط عمومی شرکت بیمه آسماری نیز به عنوان تنها روابط عمومی شرکت های مناطق آزاد که آثارش را به این جشنواره ارسال کرده بود، تشکر شد.

این جشنواره هر سال با هدف رقابت پذیری و تحرک روابط عمومی های صنعت بیمه برگزار می شود.

در آیین اختتامیه این جشنواره رئیس کل بیمه مرکزی، اعضای هیات عامل و تنی چند از مقامات ارشد صنعت بیمه با اهدای لوح تندیس و جایزه ویژه از تلاش‌های برگزیدگان این جشنواره در راستای فرهنگ سازی و اعتلای صنعت بیمه، تقدیر کردند.

بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت افزایش ضریب نفوذ بیمه؛ راهکارها و چالشهای ضریب نفوذ بیمه، با حضور رئیس جمهور، وزیر اقتصاد، رئیس کل بیمه مرکزی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس کل سازمان امور مالیاتی، معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد، تنی چند از مقامات کشوری و نمایندگان مجلس و همچنین مدیران و فعالان صنعت بیمه، 13 آذرماه در برج میلاد تهران برگزار شد.