بیمه آسماری در ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که از 27 تا 30 آبان 1398 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار گردید، حضور یافت .

به گزارش  روابط عمومی بیمه آسماری مراسم افتتاحیه نمایشگاه با حضور مدیرعامل منطقه آزاد کیش،رئیس‌کل بیمه مرکزی، دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران مدعوینی از کشورهای خارجی، مدیرعامل شرکت بیمه آسماری ، معاون و مدیران این شرکت و همچنین مدیران عامل سایر شرکت‌های بیمه‌ای در سالن خلیج‌فارس جزیره کیش برگزار شد.

بر اساس این گزارش ، رئیس‌کل بیمه مرکزی، معاون نظارت و هیئت همراه از غرفه بیمه آسماری در دهمین نمایشگاه بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش بازدید بعمل آوردند.

دکتر غلامرضا سلیمانی در دیدار با مدیرعامل، معاونان و مدیران ستادی و رئیس شعبه کیش شرکت بیمه آسماری از زحمات و تلاش‌های همکاران این شرکت تقدیر و تشکر کردو آرزوی توفیق و سربلندی کردند.

گفتنی است، در این دیدار علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت بیمه آسماری نیز گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده شرکت را برای رئیس کل و هیئت همراه تشریح کرد.