مدیرعامل بیمه آسماری خطاب به دانش آموزان در «قشم»: «سفیر بیمه» در خانواده ها باشید

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری این بار زنگ بیمه را برای دانش آموزان اهل جزیره قشم نواخت و از آنها خواست که «سفیر بیمه» در خانواده هایشان باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست که پس از سفر به کیش، برای دومین بار به منظور اجرای برنامه فرهنگی زنگ بیمه به جنوب کشور سفر کرده بود، به همراه مدیر آموزش و پروش شهرستان قشم در مدرسه پسرانه رازی حضور یافت.

وی پس از نواختن زنگ بیمه، طی سخنانی با تاکید بر این که فرهنگ بیمه باید در کشور توسعه یابد، گفت: خوشبختانه دانش آموزان این نسل از هوش بالایی برخوردارند و با ارائه آموزش به آنها به خوبی می توان اهمیت بیمه را در جامعه توسعه داد.

یزدان دوست از دانش آموزان خواست سفیر بیمه در میان دوستان و اعضای خانواده شان باشند و گفت: محصولاتی که در قالب کتاب و سی دی های آموزشی به شما ارائه شده، دانش پایه بیمه را به منظور معرفی محصولات خرد از قبیل بیمه های عمر، آتش سوزی و درمان خانواده در اختیارتان قرار می دهد.

بهرام پوراشرف مدیر آموزش و پرورش قشم نیز در این مراسم با اشاره به لزوم توسعه فرهنگ بیمه در جامعه، گفت: ایجاد تحول و فعالیت مستمر در حوزه آموزش و پرورش نیازمند همپوشانی خانواده، مدرسه و جامعه است.

در ادامه این مراسم، مسابقه طراحی و نقاشی بیمه ای برگزار و سپس بسته های آموزشی با هدف آموزش مفاهیم بیمه ای میان دانش آموزان توزیع شد.

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری همچنین در حاشیه این مراسم با بیان این که طرح زنگ ملی بیمه از سال جاری و با تدبیر بیمه مرکزی اجرایی شده است، فرهنگ سازی از سنین پایین را الزامی خواند و گفت: خوشبختانه این موضوع مورد توجه قرار گرفته و مدارس ابتدایی برای اجرای این طرح انتخاب شده است.

وی هدف اساسی و نهایی این طرح را ترویج فرهنگ بیمه در خانوارها به منظور افزایش ضریب نفوذ بیمه خواند و افزود: هر چه آشنایی خانواده ها با مفهوم بیمه و خدمات شرکت های بیمه بیشتر شود، سطح آسایش خانواده نیز افزایش یافته و به تبع آن جبران خسارت حوادث نیز تسهیل می شود.